^Späť na začiatok
 • 1 Penzión Eliška...
  Rodinný penzión sa nachádza v chránenej krajinnej oblasti štiavnických vrchov v srdci baníctva celého regiónu, v malebnej dedinke Štiavnické Bane.
 • 2 Vitajte v Penzióne Eliška
  Náš rodinný penzión bol zrekonštruovaný v decembri 2015. Zariadili sme ho v štýle, aby ste sa v ňom cítli príjemne a užili si Váš pobyt.
 • 3 Turistika a okolie...
  Aktívny oddych tu nájdete počas každého ročného obdobia. Priamo v obci sa nachádzajú 3 čísté banské tajchy aj s možnosťou vodných športov. Počas zimy si zalyžujete v stredisku Salamandra, ktoré je vzdialené len 3 km. Našich hostí určite zlákajú dobre značené turistické chodníky a náučné trasy, taktiež cyklotrasy.
 • 4 Stravovanie a relax ...
  Ponúkame ubytovanie pre 16 hostí, máte možnosť celý deň sa u nás stravovať - varíme domácu stravu s láskou a taktiež Vám ponúkame posedenie v našom dennom bare, ktorý je otvorený do 22.hod. Bar je nefajčiarsky , a tak aj Vaše deti si budú môcť posedieť a zahrať sa v detskom kútiku pri premietaní rozprávok na plátno.
 • 5 To pravé ubytovanie pre Vás...
  Penzión má 6 izieb s manželskou posteľou, z toho jeden apartmán a tiež je možnosť objednať si prístelky. Každá izba má svoje sociálne zariadenie. Pre rodiny s malými deťmi máme pripravenú detskú postieľku a pre úplne najmenšie bábätká drevenú kolísku.

  
  
  
Obrázok kontaktu
Adresa:
Štiavnické Bane
Slovenská republika
E-mail:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Telefónne číslo:
+421910871117
Mobilné číslo:
+421910871116
Copyright © 2013. Penzión Eliška - Štiavnické Bane  Rights Reserved.